VÝZKUMY OHLEDNĚ MOLEKULÁRNÍ JSOU POMĚRNĚ MLADÉ A NEUSTÁLE PŘIBÝVAJÍ.
V zemích, kde "kraluje" farmaceutický průmysl, se tyto výzkumy a studie téměř nedělají. Zřejmě není zájem, aby se lidé léčili vodíkem místo medikamentů. Nejvíce studií zpracovali Japonci a Číňané.
V posledních 2 desetiletích se molekulární vodík objevil jako nové terapeutické činidlo s antioxidačními, protizánětlivými a antiapoptotickými účinky, které se osvědčily u mnoha onemocnění lidí i zvířat. Příznivé účinky molekulárního vodíku v klinickém prostředí jsou pozorovány zejména u onemocnění způsobených oxidačním stresem, jako je diabetes mellitus, mozkové mrtvice, revmatoidní artritida nebo neurodegenerativní onemocnění. Řada novějších studií uvádí, že molekulární vodík ovlivňuje buněčnou signální transdukci a působí jako alkalizační činidlo, přičemž tyto nově identifikované mechanismy působení mají potenciál ještě dále rozšiřovat svou aplikaci v klinické medicíně. Zejména vodíková terapie může být účinnou a specifickou inovativní léčbou pro cvičení-indukovaný oxidační stres a sportovní zranění, s potenciálem pro zlepšení výkonu. Tento přehled shrnuje nejnovější poznatky z výzkumu týkající se klinických aspektů používání molekulárního vodíku s důrazem na jeho použití v oblasti sportovní medicíny.
Měření jednotlivých krevních hodnot na diagnostickém přístroji HBS.
Právě videoukázka, při které je vidět, jak se změnila kvalita krve, odráží níže uvedené krevní hodnoty.
Pokud by veškeré ukazatele byly v zeleném středu, jednalo by se o ideální stav. Téměř u 100% lidí, kteří užívají vodíkovou vodu, se ukazují právě tyto hodnoty.
Zde uvádíme jen několik případů. Úplný seznam by byl velmi dlouhý.
Před užíváním vodíkové vodyPo 30 denním užívání 3 x 350 ml vodíkové vody